komornik
KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM
w Grodzisku Wielkopolskim
- AGNIESZKA GRZEŚK -

Właściwość

Komornik Sądowy Agnieszka Grześk prowadzi postępowanie egzekucyjne na terenie całego kraju, w szczególności na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Grodzisku Wlkp.

"Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego."
Art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji.

Wierzyciel, dokonując wyboru, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie postępowania egzekucyjnego oświadczenie na piśmie, że korzysta z wyboru komornika.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wlkp. Agnieszka Grześk jest właściwy do przeprowadzenia postępowania egzekucyjnego dla niżej wymienionych miejscowości:

Alfabetyczny wykaz miejscowości     >> POBIERZ <<

Miasto i Gmina Grodzisk Wlkp.
Albertowsko 62-065, Biała Wieś 62-065, Borzysław 62-065, Chrustowo 62-065, Czarna Wieś 62-065, Grąblewo 62-065, Grodzisk Wlkp. 62-065, Kąkolewo 62-065, Kobylniki 62-065, Kurowo 62-065, Lasówki 62-065, Lulin 62-065, Młyniewo 62-065, Porażynko 62-065, Ptaszkowo 62-065, Rojewo 62-065, Słocin 62-065, Snowidowo 62-065, Sworzyce 62-065, Woźniki 62-065, Zdrój 62-065, Zwierzyniec 62-065.

Miasto i Gmina Rakoniewice
Adolfowo 62-068, Blinek 64-308, Błońsko 64-308, Cegielsko 62-068, Drzymałowo 62-067, Elżbieciny 62-067, Faustynowo 62-067, Głodno 62-068, Gnin 62-073, Gola 62-067, Goździn 62-067, Jabłonna 64-308, Józefin 62-067, Komorówko 64-308, Kuźnica Zbąska 64-308, Łąkie 62-068, Łąkie Nowe 62-068, Narożniki 62-067, Rakoniewice 62-067, Rakoniewice Wieś 62-067, Rataje 62-073, Rostarzewo 62-068, Ruchocice 62-073, Stodolsko 62-068, Tarnowa 62-067, Terespol 62-067, Wioska 64-308, Wola Jabłońska 64-308.

Miasto i Gmina Wielichowo
Augustowo 64-050, Celinki 64-032, Dębsko 64-050, Gradowice 64-050, Łubnica 64-050, Piotrowo Wielkie 64-050, Prochy 64-050, Pruszkowo 64-050, Reńsko 64-050, Śniaty 64-032, Trzcinica 64-050, Wielichowo 64-050, Wielichowo Wieś 64-050, Wilkowo Polskie 64-032, Zielęcin 64-050, Ziemin 64-050.

Gmina Kamieniec
Cykowo 64-061, Cykówiec 64-061, Cykówko 64-061, Doły 64-060, Goździchowo 64-060, Jaskółki 64-061, Kamieniec 64-061, Karczewo 64-061, Konojad 64-060, Konojad Doły 64-060, Kotusz 64-060, Kowalewo 64-061, Lubiechowo 64-061, Łęki Małe 64-060, Łęki Wielkie 64-060, Maksymilianowo 64-060, Parzęczewo 64-061, Plastowo 64-061, Płastowo 64-061, Puszczykowo 64-061, Puszczykówiec 64-061, Sepno 64-060, Szczepowice 64-060, Ujazd 64-061, Ujazd Huby 64-061, Wąbiewo 64-061, Wilanowo 64-060, Wolkowo 64-060.

Gmina Granowo
Bielawy 62-066, Dalekie 62-066, Drużyń 62-066, Granowo 62-066, Granówko 62-066, Januszowice 62-066, Kąkolewo 62-066, Kotowo 62-066, Kubaczyn 62-066, Niemierzyce 62-066, Separowo 62-066, Strzępiń 62-066, Zemsko 62-066.

Miasto i Gmina Stęszew
Będlewo 62-061, Dębno 62-060, Dębienko 62-060, Drożdżyce 62-060, Górka 62-060, Jeziorki 62-072, Krąplewo 62-060, Łódź 62-061, Mirosławki 62-060, Modrze 62-063, Piekary 62-060, Rybojedzko 62-060, Stęszew 62-060, Sapowice 62-060, Skrzynki 62-060, Słupia 62-060, Strykowo 62-062, Srocko Małe 62-060, Tomice 62-060, Tomiczki 62-060, Trzebaw 62-060, Twardowo 62-062, Wielkawieś 62-060, Witobel 62-060, Wronczyn 62-060, Zaparcin 62-060, Zamysłowo 62-060.

Miasto i Gmina Buk
Buk 64-320, Cieśle 64-320, Dakowy Suche 64-320, Dobieżyn 64-320, Dobra 64-320, Kalwy 64-320, Niepruszewo 64-320, Otusz 64-320, Pawłówko 64-320, Szewce 64-320, Sznyfin 64-320, Wielka Wieś 64-320, Wiktorowo 64-320, Wygoda 64-320, Wysoczka 64-320, Żegowo 64-320.